Přidejte se k nám a pečujte o zdraví dalších sedmi generací

Naše certifikace

Měníme význam slova čistota. Přidejte se k nám a pečujte o zdraví dalších sedmi generací a jejich potomků.

Tekutý prací gel Fresh Orange & Blossom Scent

Fresh Orange & Blossom Scent prací gel

Seventh Generation Fresh Orange & Blossom Scent prací gel s vůní čerstvých pomerančů a květin využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (97 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje barviva, syntetické parfémy ani optické rozjasňovače.Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Tekutý prací gel Free & Clear

Free & Clear prací gel

Seventh Generation Free & Clear prací gel je vhodný pro citlivou pokožku, neobsahuje barviva, syntetické parfémy ani optické rozjasňovače. Tento prací přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (97 % složek je rostlinného původu). Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Tekutý prací gel Free & Clear Baby

Free & Clear Baby prací gel

Seventh Generation Free & Clear Baby prací gel je vyroben pro dětskou citlivou pokožku, neobsahuje barviva, syntetické parfémy ani optické rozjasňovače. Tento prací přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (97 % složek je rostlinného původu). Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Přípravek na umývání nádobí Lavender

Lavender Flower & Mint Scent přípravek na mytí nádobí

Seventh Generation Lavender Flower & Mint Scent je přípravek na umývání nádobí s vůní levandule. Tento přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (91 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje barviva, syntetické vůňě ani optické rozjasňovače. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Přípravek na umývání nádobí Citrus

Seventh Generation Fresh Citrus & Ginger Scent je přípravek na umývání nádobí s vůní citrusů a zázvoru. Tento přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (91 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje barviva, syntetické vůňě ani optické rozjasňovače. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Fresh Citrus & Ginger Scent přípravek na mytí nádobí

Přípravek na umývání nádobí Free & Clear

Free & Clear přípravek na mytí nádobí

Seventh Generation Free & Clear je přípravek na umývání nádobí vhodný pro citlivou pokožku. Tento přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (91 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje barviva, parfémy ani optické rozjasňovače. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Univerzální sprej Free & Clear

Free & Clear univerzální sprej

Seventh Generation Free & Clear je univerzální čistící sprej vhodný pro citlivou pokožku. Tento čistící přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (86 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje těkavé organické látky, parfémy ani chlor. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Koupelnový sprej Free & Clear

Free & Clear sprej na koupelnu

Seventh Generation Free & Clear je čistící sprej do koupelny vhodný pro citlivou pokožku. Tento přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (96 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje těkavé organické látky, parfémy ani chlor. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Čistič toalet Pine & Sage

Pine & Sage WC čistič

Seventh Generation Pine & Sage je WC čistič s vůní borovice a šalvěje. Tento čistící přípravek využívá sílu rostlin a je biologicky rozložitelný (97 % složek je rostlinného původu). Neobsahuje barviva, syntetické parfémy ani chlor. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

All-in-One tablety do myčky Free & Clear

Free & Clear All-in-One tablety do myčky

Seventh Generation Free & Clear All-in-One tablety do myčky využívájí sílu rostlin a minerálů a jsou biologicky rozložitelné (85 % složek je rostlinného a minerálního původu). Neobsahují barviva, parfémy ani chlor. Certifikováno EU Ecolabel.

Složení

Naši obchodní partneři