Prostredníctvom našich produktov sa usilujeme o udržateľný svet pre budúcu generáciu.

Bcorp Certification


Veríme, že firma môže byť impulzom na robenie dobra.

Naše certifikácie

Meníme význam slova čistota. Pridajte sa k nám
a dbajte o zdravie ďalších siedmich generácií a ich potomkov.

Tekutý prací gél Fresh Orange & Blossom scent

Fresh Orange & Blossom Scent prací gél

Seventh Generation Fresh Orange & Blossom Scent prací gél s vôňou čerstvého pomaranča a kvetov využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (97% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje farbivá, syntetické parfumy ani optické zosvetľovače. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Tekutý prací gél Free & Clear

Free & Clear prací gél

Seventh Generation Free & Clear prací gél je vhodný pre citlivú pokožku, neobsahuje farbivá, parfumy ani optické zosvetľovače. Tento prací prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (97% zložiek rastlinného pôvodu).  Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Tekutý prací gél Free & Clear Baby

Free & Clear Baby prací gél

Seventh Generation Free & Clear Baby prací gél je vyrobený pre detskú citlivú pokožku, neobsahuje farbivá, parfumy ani optické zosvetľovače. Tento prací prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (97% zložiek rastlinného pôvodu). Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Prípravok na umývanie riadu Lavender

Lavender Flower & Mint Scent prostriedok na čistenie riadu

Seventh Generation Lavender Flower & Mint Scent je prípravok na umývanie riadu s vôňou levandule. Tento prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (91% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje farbivá, syntetické parfumy ani optické zosvetľovače. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Prípravok na umývanie riadu Citrus

Fresh Citrus & Ginger Scent prostriedok na čistenie riadu

Seventh Generation Fresh Citrus & Ginger Scent je prípravok na umývanie riadu s vôňou citrusov a zázvoru. Tento prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (91% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje farbivá, syntetické parfumy ani optické zosvetľovače. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Prípravok na umývanie riadu Free & Clear

Free & Clear prostriedok na čistenie riadu

Seventh Generation Free & Clear je prípravok na umývanie riadu vhodný pre citlivú pokožku. Tento prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (91% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje farbivá, parfumy ani optické zosvetľovače. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Univerzálny čistiaci sprej Free & Clear

Free & Clear univerzálny sprej

Seventh Generation Free & Clear je univerzálny čistiaci sprej  vhodný pre citlivú pokožku. Tento čistiaci prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (86% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje prchavé organické zlúčeniny, parfumy ani chlór. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Kúpeľňový sprej Free & Clear

Free & Clear sprej do kúpeľne

Seventh Generation Free & Clear je čistiaci sprej do kúpeľne  vhodný pre citlivú pokožku. Tento prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (96% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje prchavé organické zlúčeniny, parfumy ani chlór. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Čistič toaliet Pine & sage

Pine & Sage WC čistič

Seventh Generation Pine & Sage je WC čistič s vôňou borovice a šalvie. Tento čistiaci prípravok využíva silu rastlín a je biologicky rozložiteľný (97% zložiek rastlinného pôvodu). Neobsahuje farbivá, syntetické parfumy ani chlór. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

All-in-One tablety do umývačky riadu Free & Clear

Free & Clear All-in-One tablety do umývačky riadu

Seventh Generation Free & Clear All-in-One tablety do umývačky riadu využívajú silu rastlín a minerálov a sú biologicky rozložiteľné (85% zložiek rastlinného a minerálneho pôvodu). Neobsahujú farbivá, parfumy ani chlór. Certifikované EU Ecolabel.

Zložka

Naši obchodní partneri